Alkışlar

2013-04-14 15:20:00

 

   Hohooo dünyada ne kadar da çok haber var, ne kadar da çok olay var, ne kadar da çok insan var, ne kadar da çok canlı var, ne kadar da çok duygu var.. Az önce arabayla eve gelirken yolda bir kedi gördüm. Karşıdan karşıya geçiyordu koşuşarak. İlk arabadan kurtuldu kiiii derken maalesef arkadan gelen arabanın tekeri altında kaldı. O sırada meraklı gözlerle, kafamı arkaya çevirmiş izliyordum kediyi ki araba kenara çekti. Kedi çırpınıyordu asfalta yapışmış. Hoyratça bir çığlık attığımı hatırlıyorum. 

   Adam akıllı yazamadım bile yaa çok kötü oldum. 

   Dün gece vasiyet tarzı bir şey yazacak idim. Ne zaman öleceğimiz belli değil dedim. Bari ben erken ölürsem aileme bir yazı bırakayım ardımda; anılar, fotoğraflar, günlüklerim, yazılarım dışında.. Neyse sonra lan dedim  daha yapacak çok şeyim var, yazarız bir ara...

   Osmanlı Tokadı diye bir dizi başlamış. Şuan trt1de oynuyor. Çok iyi lan. İki şövalye zamanda yolculuk yapıyorlardı, yabancı bir fimde. Onun çakması olmuş azıcık. Ama hoş yani.

   Şuan kelimesi nasıl azılıyor lan ulan ulan ah ulan ya YGS’de de yazım kuralları sorularından birini yanlış yaptık zaten. Aaaa yazmadım YGS’den sonra di mi hiç yazı………………..

   YGS’den işte 1270. oldum. YGS2 puanımda derecem bu ama önemli olanın YGS1 olduğunu öğrendim benim için asdfgndkşkasf :D Olsun o da 1343 idi sanırım. 476 puan falan aldım aman yaaa artık LYS’de neler neler!!!!!!!!!

   Ulan şu yeni diziyi izliyorum, tüylerim diken diken oldu. Oha manyak oldum.

   Emek Sineması…

   ODTÜ devrimin merkezi olacak.

   Ders çalışmayı çok seviyorum.

   Çok acıktım.

   A place in the sun.

   Ülkem.

   Her şey güzel olacak.

Buğ kadar şimdilik. Buğ.

BYATİ

Şakşakşakşakşak

87
0
0
Yorum Yaz