Karne, Karne, Karne,Karne, Karne, Karne..

2013-01-25 20:30:00

Çok yazmak istiyorum ve bilgisayar açılana kadar canım sıkılıyor ve yazasım kalmıyor. Karne aldık falan filan işte bugün çok güzeldi. Aslında her günümüz güzel. Extrem mekanlarda yaptıklarımız dalgaların rüzgarla parçalamanmasından daha etkileyici. "Hepsi beş" demek eskidi gerçekten. Ama yapacak bir şey yok. Yıllık işleri de bitti hayır oha bitmedi sınıfın şamata sayfasını yapmadık ulan bugün sondu ama bugün geçti oha unutmuşum lan neyseki daha önce hatırlamıştım unutacağımı ve bu duruma yönelik tedbirlerimi almıştım. 15 gün rahatır. Hiçbir hoca gelip Atakan şunu şunu yazmışsın demeyecek en azından. Sağolsunlar canlarım iyi insanlar bi de Akın hoca var. Eşi doğum yaptı. Seviyoruz onu da. Kadiköy. İşte bugün benden 8 puanı kaptın dostum. Hiç bitmeyen kibrit nokta kom. Komili ve Eşkişehir. Her insan seçilmiştir. Sadece bazıları biraz daha fazla.

Karne, Karne, Karne,Karne, Karne, Karne demeye gerek bile kalmadan bu kelime anlamsızlaştı sanırım. Ah çok anlamsız da değil. Her şey güzel olacak. İnşallah, inşallah. Hayırlısı kanki.

Keskinime sonsuz hürmetler, çanakçıya selamlar. İçimden geldi. İki hafta şamataya mola. Şaka şaka daha dersane var olum asıl şamata orda. Cemadriyanyeşimsalkımçıktı ve Kadiköy'deki Alkım'ı sevmiyorum. İngilizce kitapları 1 lira. Babannemi özledim. Kimse görmüyor. Kİmse bilmiyor. Ve sen hala üşüyorsun.

Ellerin mi üşüdü aşkım. Donmuşlar donmuşlar. Ders çalışmak gerek. Böyle diye diye 132 gün geçti. 32.GÜN.  Mehmet Ali Birand'ı, Ahmet Mete Işıkara'yı ve bu yılları özleyeceğim. Yarını bile şimdiden özlüyorum. Coğrafyacı adın neydi unuttum. Maar göl. Ruffels mıdır rafıls mıdır neden adını yazamadım pof yav ben seni çok seviyorum kızım!

Ahmet.Atakan.Demir.20.27.25.Ocak.2013.Cuma.Pendik

112
0
0
Yorum Yaz