Sınıftaki Herkesten Nefret Ediyorum!

2012-12-07 01:01:00

 

(Sınıftaki herkesten nefret etmiyorum şaka yaptım herkesi çok seviyorum xd)

 

Bugün 6 Aralık 2012 Perşembe. 12-C sınıfının yıllık için fotoğraf çekim günü idi. Neleeeer oldu neleeeer ehehehe..

Sabah 8.32'de uyandım. 

Anneme kızdım.

Neden erken uyandırmadınız falan filan dedim. O sırada farkettim ki saat aslında 8 imiş... İyi ki her zamanki gibi saatimi ileri almışım uyumadan önce..

Neyse işte kalktım. Kepimi aldım. (Kepimi diye yazınca bi garip oldu lan). Annemle beraber gittik berberime. Dört beş yaşımdan beri hep  Yakup veya Hacı abi keser saçımı. Burdan selam olsun onlara.. Her neyse işte labaluba derken saat 9.28'de çıktık berberden. Daha ne giyeceğimi bilmiyordum yani düşünmeye lüzum görmemiştik annemle. 

Anneme kızdım.

Neden düşünmedik kadıııııın dedim. Neyse eve giderken pantolonla gömlek aldık iki dakkada. 

Anneme kızdım.

Geç kalacaaaam dedim. Evlenirken de böyle yaparsın dedi. Nikaha yarım saat kala daha ne giyeceğini düşünüyor olursun falan filan dedi. Anneme çok seviyorum lan.

Neyse eve geldim. Fotoğraf makinesini şarj ettim. Giyindim falan filan 10.08'de evden çıktım. Minibüsteki uzun saçlı  adama çok sinir oldum lan. Neyse neyse neyse bi baktım Koray arıyor. İstasyondayım dedi. Geliyoruuum dedim. Sonra annem aradı. Naptın oğlum dedi. Minibüsteyim la dedim. Minibüsteki kızın parfümü de çok hoştu bak şimdi hatırladım. 

İndim minibüsten. Koray'ı aldım veee alpaycana gittik. Cenk ordaydı. Abdurrahman ( alpaycanın yalaka sahibimsi artist p.. s... a... o... çalışanı) dedi ki: burada çekim var. Sizi diğer şubeye götürcez.

Sesimi çıkarmadım. Gittik. Sınıfın fem tayfası vardı. Aferin erkenden gelmiş çektirmişler. Neyse ben de çektirdim. Ama beğenmedim fotoğraflarımı. Girdim bi daha çektirdim falan filan falan filan zaten beğenmedim lan hiç yarın da gidicem ama annemle gidicem bakayım gitmişken kavga da ederim ehehehe. 

Şimdi saydım, tam 73 arama işlemi gerçekleşmiş telefonumda bugün oha lan.

Yaaa çok güzeldi var ya tam kıçımın üstüne oturayım dedim sürekli birileri aradı ve onları almaya gittim falan güzeldi yaa çok zevk alıyorum bu işten bak organizatör olabilirim aslında. 

Erkeklerin çekinmesi bitti. Batuhan, Safa, Koray, Nebi, Cenk'i ilk önce mekdanılds'a sonrada Uzunlara götürdüm. (Çok yürüttüm, selam Aleyna).. Ben de oturcaktım kiii Alara ile Natali aradılar. Taksidelermiş. Neyse mekdanılds'a gittim yine. Taksi oraya geldi. Bindim. Gittik alpaycana.

Sonra diğer şubeye gidiyorduk Sercan'la. Ben yıllık işini konuşcaktım. Sercan da fem tayfasının yanına batak atmaya gidicekti. Gizem aradı o sırada. Sistem-Göz'ün oralardaydık biz Sercanla. Gizem'i almaya taaaa çok uzaklara gittim ama en sonunda Sistem-Göz'ün karşısındaki otoparktan aldım alpaycana götürdüm. 

Bi ara boşluktan istifade gittim tek başıma döner yedim. İlk defa tek başıma yedim lan.

Sonra Sercan'la tren istasyonuna gittik Aleyna, Gamze, Begüm'ü aldık. 

Ben tabi bu sırada sürekli ibrahim-aydın hocaları arıyorum telefonu açan yok tabi...

Ufuk hocanın da numarası ben de yoktu.

Neyse saat bir buçukta gelecekti hocalar. Ama saat birde sadece Ufuk hoca aradı. Alpaycana gitmiş. Benim çocuklar kaçta çekinecek demiş. Üçte demiş orospu çocuğu alpaycan. Amınakoduğumun şerefsizi. Neyse terbiyemizi bozmadan biz devam edelim hmm ok dedim. Kızlar çekindiler fotolarını. A bi ara da doluya tutulduk lan manyak dolu yağdı büyük büyük :D

Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi 12-C sınıfı cümbür cemaat Pendik'in içinde yağmur altında alpaycan orospu çocuğu amınakoduğumunpiçleri fotoğrafçısına doğru yürümeye başladı. Terbiyemi fazla bozmak istemediğim için küfür etmemeye çalışıyorum farkındaysanız. Neyse tüm  Pendik'in gözü üzerimizdeydi. Girdik alpaycana orospu çocuğu piçi amınakoduğumun fotorağçısına ( kısaca oçpakf dicem bundan sonra). Pendik liseli kızlar bekliyodu. Neymiş efendim bizi unutmuşlar da aslında dün beklemişler de bizi gelmemişiz de pendik lisesinin şeysi sarkmış da falan abdulrahman piçi de serhat piçi de ayrı konuştular. Aaa sınıftakilere bunu söylemeyi unuttum.

Ufuk hocayı aradım. Eşini eve bırakmaya gitmiş. Yarım saate gelirim dedi. Gerek yok hocam çok teşekkür ederiz, okulda çekiniriz dedim. Kapadım. Bi yandan da şey düşünüyorum işte ibrahimle aydın hoca acaba sürpriz mi yapıcaklar diye. Serhat piçine sordum, Bizim hoca geldi mi dedim. Aaa evet iki kişi geldi diyince ööööyyyle sevindim ki. " Eşiyle beraber gözlüklü...." diye devam edince anladım ki Ufuk hocayla eşi...

Neyse stüdyoya girdik. İnanılmaz bir kargaşa.. 

Herkes taktı kepini, giydi cübbesini. Fotorafçının yönlendirmesini bekliyoruz. 

Ulan bi de farketmez miyim biz otuz kişi oraya sığmıcaz ulan!?!?!?!

Bu alpaycan (oçpakf) çalışanları bizi susturup bi an önce fotorafımızı çekip tıpışlamaya çalışıyorlar...

Kızları dizdiler ilk önce. Bi şeyler yapmaya çalıştılar falan. Yapamadılar bi bok. Sonra koltuk akıllarına geldi allahtan.

Ve o sırada adam demez mi ki, on dakika içinde çekinseniz de çekinmeseniz de dışarı çıkacaksınız. 

Ulan şeytan dedi ki git sik orospu çocuğunu yık her tarafı dağıt.

Abi öyle çok sinirlendim ki. Biz gelmiş güzel güzel fotoraf çektiriyoruz. O kadar mal mal farklı şıbene yolluyosun bizi gıkımızı çıkarmıyoruz. Senin dediğin lafı sikeyim.

Bağırdım ben de: O zaman siktirolup gidelim dedim.

Çıkardım cübbemi filan. Niyetliydim gitmeye. Bak hatırladıkça sinirleniyorum. Ölürüm de bir daha iş yapmam yaptırtmam alpaycan (oçpakf) ile. Buradan da sesleniyorum ki kimse kapısının önünden bile geçmesin.

Ulan bizim sınıfta beş kişi gelmemişti. Onlar gelselerdi. Hocalar da gelselerdi. Olacaktı 35 kişi. O zaman nasıl sığdırmayı düşünüyordun a be kafasız gerizekalı salak.

...

Orada sınıftan bir kişi deseydi ki bana hadi dövelim. Çok pis dalardık lan ne güzel. Her neyse.

Çekindik güle oynaya.

Sonra yine gittik diğer şubeye.

Erkekler de sınavlarına zartlarına zurtlarına gittiler.

Kaldım kızlarla başbaşaaa.

İlk önce Gamze'yle kuaföre gittik. Annemle seneler evvel gittiğim yere gidince bi hoş hissettim kendimi. Sonra döndük.

Acıkmıştım. Aleyna ve Begüm ile mekdanılds'a gittik.

Öküz gibi yedik. Sonra yağmur ve topuklular eşliğinde geri döndük.

Aleyna, Natali, Gamze'yle tekrar kuaföre gittik. Fotoraf çektik falan filan güzeldi. Ben de saçımı yaptırdım gitmişken :D

Yağmur ve topuklular eşliğinde yine geri döndük.

Ha bu arada ööööööyle çok fotoraf çektik ki..... Manyak yaaaa ama hepsine baktım az önce, ve o kadar ahımlı şahımlı ( böyle mi deniyo lan) yok... Ama ama ama ama ama vidyolar haaaarikaaa! Bi de arkadan Amelie' nin soundtracklerini açıyorum.... Süperler yaaa bugün çok güzeldi, 'hayatımın en güzel günü' lerinden biriydi!!!

Kızlar, bayaa balo kıyafeti tarzı şeyler aldıklarından bahsettiklerinde korkmuştum doğrusunu söylemek gerekirse. Koca karı şeyleri olmasından korkmuştum yemin ederim. Ama bir şeye daha yemin edebilirim ki bugün hepsi birbirinden güzeldi. Harikalardı. Hepsini öpücükler burdan... 

Aleyna'nın fotoraf çekimine Gamze ile ben de girdim. Güldürdük filan :D Ulan şey aklıma geldi işte dalmırdor hogvarts'ta çocuklara sesleniyor: Sigara sekse zararlıymış çocuklar!.. Allahtan sekmiyo.. Yoksa çok zararlı olurmuş...

Ulan çok komik benceee :D:D:D

Neyse anlatınca komik olmuyor.

Şarkılar, türküler, bol bol fotoraflar eşliğinde geçti bugün. Kapanışı Sercanın da gelmesiyle Uzunlar'da yaptık. Güle oynaya bağrış çağrış bi şekilde. 

"İlkaynur" hoş isim...

Minibüse bıraktım kankileri. Sonra Bebeto'yla konuştum. Ona gidicektim halbuki bugün işim bitince yani beş gibi filan. Ama eve geldiğimde saat dokuzu geçiyordu...

Natali'yi M.Akif Ersoy kültür merkezinin tuvaletine götürdüm bi ara. Güvenlik görevlileri amele amele baktılar. Ama öyle şık giyinmiştik ki, önemli bir şey için içeri girdiğimizi düşündüler. Rahat rahat girdik tuvalete oohh çıkarken de bayss gençler diyip alınlarından öptüm.

Markete gittik Gamze'yle canga falan aldık gofret aldık, ha bi ara da kestane almıştık. Kızlar açtılar yediler :D

Aleyna çok yedi bugün...

Yorgunluktan öldüm öldüm dirildim. AMA ÇOK GÜZELDİ ULAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!

Dün de çok güzeldi. Boğaziçi'ne veya Boğaziçi'ye gittik. Boğaziçi'ye gittik diyelim. Daha hoş geliyor kulağa ve daha doğru. Aşık oldum. Seneye orda olmak istiyorum. Ve evde öle öle anlattım. Annemler de bayıldılar, annem araştırmış akşam falan ooooof yaaa çok istiyorum orada okumak. Koç ve Sabancı'dan vazgeçtim. Hatta ters köşe yapıp Koçun iyi taraflarını düşündüm. Aaa Koça gideyim dedim kendi kendime bugün. Ama Boğaziçi.... Aaaah...

Doruk'la tanıştım. Geçen seneki bizim okul ikincimiz. Samimi oldum. Numaramı verdim. Haberleşiriz zaten seneye görüşücez dedim :D.

Bebek sahile inen yokuştan yürümenin manyaklık olduğunu söylediklerinde, Aleyna: "Atakan sen inersin bak seneye gelince" falan öyle bi şeyler dedi. Tam ne dedin hatırlamıyorum kanka. Neyse dalga geçiyordu ama yarım saat sonra o yokuşta buldu kendini benimle beraber. Cenk, Aleyna beraber indik. Hatta ufacık sahilde kaybolduk. Çok seviyorum Cenk'i...

Okula  geldik. 

Uzatmıyım. Ufuk hoca beni "Ahmet Atakan Demir 12C" diye kaydetti telefonuna. İbrahim hocaya dedim ki. "beni bitanem diye kaydedin". Eşim görür yav sorun çıkar dedi güldü. Ulan bi de eşiniz aramış ve annem çıkarmış telefona dedim. Güldük. "Ati" diye kaydetti beni... Her şey çok güzeldi... Mutluyduk... Ama soktu bugün kazığı... Bir daha ne onunla, ne de aydın hocayla konuşurum...

Yaaa veli toplantısı oldu ve Ufuk hoca bizim sınıftan manyak bi elektrik aldığını söylemiş. Kimyadann 91 aldım. Sanırım kavga etmem çok yakın birsen hocayla... Emine Berna, CAN'dır. Onu çok seviyorum. 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOY! SERVİSİMİ ÇOK SEVİYORUM. TEK TEK BURDAN HEPSİNE SELAM OLSUN...( İLK ÖNCE TEK TEK İSİMLERİ YAZDIM AMA ÇOK ABSÜRD DURUYO KANKALAR. BİZ EN İYİSİ YA ÖZGEİPŞİRİ DÖVME GÜNÜNDE YA DA YARINKİ KAHVALTIDA BULUŞALIM. MERABA HİKMETAĞBEEEE!

Gamzecim. Aleynacım. Bugüne özel sonsuz sevgiler sevgiler sevgiler size..

Bugün beraber olduğum tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız kankalar hepiniz. İyi ki KÖY'lüyüm!

 

Ve ve ve burnum akmaya başladı sonunda. Bugünün sonunda olabilecek en doğal şey tabi... Yıllık yazmalar çok hüzünlü geçiyor. Felipe MELO'm yazmış... Ağlıcaktım lan nerdeyse. Ama olmadı ağlayamadım kanka :D...

Alaracım Berfincim Naticim Hazalcım size de iyi uykular olsun. 

Sercan.. Öptüm piç :D

Teşekkür ederim her şey için..

Saygılar Bebetoma da...

Gülmek geldi uyku geldi iyi geceler....

Atakan.

Ve son olarak aklıma geldi: 100 VERMEYEN BÜTÜN HOCALARA YAZIKLAAAAAAAAAAR OLSUN. KUL HAKKI LAN RESMEN..... NEYSE...... GÖRÜŞECEĞİZ...... AYLAVYU CANLARIM.... KIYMETİNİZİ BİLSENİZ KEŞKE.....

 

484
0
0
Yorum Yaz